Porządek wizyty duszpasterskiej

Ks. Proboszcz

Grzechynia

1. os. Zgudy, Deje, Snozy, Polana, Nowaki, Skupniówka, Wilkówka 29 XII od godz. 9.00

2. os. Głowicówka, Szpakówka 30 XII od godz. 9.00

3. os. Zagrody na Kamieńcu, Boskówka, Mikutówka, Polakówka Dolna i Petkówka 5 I od godz. 9.00

 

Maków Centrum

1. ul. Paderewskiego, al. Świerkowa, Pułaskiego i Poniatowskiego 24 I od godz. 9.00

2. os. Jurki, Bryndze, Koziany, Makowska Góra, Za Górą  10 I od godz. 9.00

3. ul. 3 Maja 19A – 45A i 62 – 38  7 I od godz. 13.00

4. ul. Lipowa, Sosnowa, Kochanowskiego, Rynek  19 I od godz. 11.00

5. Draby, ul. Modrzewiowa, os. Na Stoku  9 I od godz. 9.00

6. Nowe Bloki  13 I od godz. 13.30

7. os. Tysiąclecia 3 i domy prywatne 9 i 10   20 I godz. 14.00

 

Maków Dolny

1. os. Polana, Działy Makowskie, Jasnochowa i domy przynależne do ul. Wolności  3 I od godz. 9.00

 

Białka

1. os. Bogaczowa, Czajowa i od Rampy do p. Weroniki Białończyk 12 I od godz. 9.00

 

Ks. Grzegorz

Grzechynia

1. os. Carchla, Drwale, Betleje, Zajdy, Łazy, Za Górą 27 XII od godz. 9.00

2. os. Gorzałkówka, Pierogówka 10 I od godz. 9.00

3. os. Zagrody Mędralowe, Mędralówka 15 I od godz. 15.00

 

Maków Centrum

1. ul. Słoneczna, Sienkiewicza, Szpitalna, Kościelna 28 I od godz. 11.00

2. os. Jedzinne, ul. Sportowa, Orkana, Partyzantów, Stary Rynek, Prusa, Konopnickiej 24 I od godz. 10.00

3. os. Jazy i ul. Głowackiego 3 I od godz. 10.00

4. ul. Mostowa, Mickiewicza, Jodłowa, ul. 3 Maja 92 – 64 i 87 – 47  16 I od godz. 13.00

5. os. Szczepankówka i ul. Za Wodą  21 I od godz. 11.00

6. ul Orzeszkowej, Sikorskiego i Wolności 3 – 27, 6 – 34 12 I od godz. 15.00

7.  os. Tysiąclecia 13  22 I od godz. 15.00

8. os. Tysiąclecia 1 i 2   7 I od godz. 14.00

9. os. Tysiąclecia 7   13 I od godz. 15.00

10. os. Tysiąclecia 12   8 I od godz. 15.00

 

Maków Dolny

1. os. Pyrowa, Rabowa i domy przynależne do ul. Wolności   30 XII  od godz. 9.00

 

Białka

  1. Koło Toru do os. Dudrakowa  17 I od godz. 9.00

 

Ks. Dariusz

Grzechynia

1. os. Sulkowa, Malikowa, Polakówka Górna, Witkówka, Tochówka, Działy 29 XII od godz. 9.00

2. Zagrody na Kamieńcu (2 domy),  os. Zajdówka, Wicherkówka   3 I od godz. 9.00

3. Zagrody na Kamieńcu (5 domów), os. Macakówka, Kudziówka 2 I  od godz. 9.00

 

Maków Centrum

1. ul. Krzywa, Dąbrowskiego, Bema, Klonowa, Kwiatowa 20 I od godz. 11.00

2. ul. Żwirki i Wigury, ul. Krasickiego i Piasta 13 I od godz. 10.00

3. os. Ostrysz, Sołki, ul. Żeromskiego  5 I od godz. 9.00

4. ul. Wolności 51 – 35  36 – 78  8 I od godz. 15.00

5. os. Tysiąclecia 14   12 I od godz. 16.00

6. os. Tysiąclecia 16  15 I od godz. 15.00

7. os. Tysiąclecia 15  9 I od godz. 15.00

 

Maków Dolny

  1. os. Czajowa i Surletowa i domy przynależne do ul. Wolności  14 I od godz. 11.00
  2. os. Pawlicowa i domy przynależne do ul. Wolności  10 I od godz. 10.00

Białka

  1. os. Czarnówka do Rampy 24 I od godz. 9.00

 

Ks. Józef

Grzechynia

1. os. Bałosówka, Kowalówka  30 XII  od godz. 10.00

2. os. Zarąbki Grzechyńskie, Szczepanówka, Cyganówka  29 XII  od godz. 9.00

3. os. Wątrobówka, Tatarówka, Dwór  2 I od godz. 9.00

 

Maków Centrum

1. os. Gieraty, Kurdasy, ul. Źródlana, ul. Krótka  20 I od godz. 11.00

2. ul. Moniuszki, Widokowa, Kasztanowa, Kościuszki, Kopernika  15 I od godz. 10.00

3. ul. Wolności 53A – 102, ul. Grzechyńska, Lelewela, Łąkowa  14 I od godz. 12.00

4. ul. 3 Maja 19 – 1 i 2 – 36, ul Kolejowa  21 I od godz. 13.00

5. os. Tysiąclecia 4  9 I od godz. 15.00

6. os. Tysiąclecia 5  19 I od godz. 14.00

7. os. Tysiąclecia 6  16 I od godz. 15.00

 

Maków Dolny

  1. os. Pykowa, Stanaszkowa, domy przynależne do ul. Wolności  27 XII od godz. 9.00
  2. os. Mędralowa, Sarnowa i domy przynależne do ul. Wolności  5 I  od godz. 9.00

 

Białka

  1. os. Radwanówka, Sołtystwo do os. Sałapatkowa  8 I od godz. 9.00